Leping Lennu tn 30 korteriühistuga elektripaigaldiste renoveerimiseks

Leping Lennu tn 30 korteriühistuga elektripaigaldiste renoveerimiseks
03.08.2021

Qsys Eesti OÜ ja Ämari alevikus asuv Lennu tn 30 korteriühistu sõlmisid lepingu hoone elektripaigaldiste renoveerimiseks.

 

Vastavalt projektile uuendatakse Ämari alevikus paikneva korteriühistu olemasolevad elektripaigaldised. Töö käigus vahetatakse välja peajaotuskilp ja jaotuskilpide sisud, korrastatakse olemasolevaid kaabeldusi keldris ning vahetatakse välja nõuetele mittevastavad valgustid.

Qsys Eesti OÜ tegevjuhi Kristjan Kulu sõnul tuleks korteriühistutel kontrollida varasemalt teostatud elektritööde kvaliteeti ja nõuetekohasust ning vajadusel konsulteerida valdkonna spetsialistidega. „Korterelamus olevad kaasaegsed kaablid ei olnud paigaldatud nõuetekohaselt ja olid elanikele ohtlikud, mistõttu tuleb need korda teha,“ sõnas Kristjan ning lisas lõpetuseks, et kokkupuutel isoleerimata kaablitega saab inimene elektrilöögi.

Projekt valmib september 2021.

 

Elektri- ja nõrkvoolutööde projekteerimine ning projektijuhtimine

Qsys Eesti OÜ on alates 2008 aastast pakkunud erinevate elektri- ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimis- ning paigaldusteenust. Oleme projekteerinud erinevaid elektri- ja nõrkvoolusüsteeme nii eramutesse, alajaamadesse, tööstushoonetesse, büroohoonetesse kui muude kasutusotstarvetega hoonetesse.

Küsi personaalset pakkumist info@qsys.ee