Meist

Me oleme elektri- ja nõrkvoolutööde projektijuhtimise ja projekteerimise ning seadmete hulgimüügiga tegelev ettevõte.

Meie missioon saavutada parima hinna-kvaliteedi suhtega tulemus elektri- ja nõrkvoolupaigaldiste ehituse ja projekteerimise valdkonnas.

Seadmeid müües oleme kvaliteetseid seadmeid pakkuv tugeva tehnilise toega usaldusväärne partner edasimüüjatele ja paigaldajatele.

 

Me oleme:

  1. Professionaalsed – me teame mis me teeme
  2. Abivalmis – me aitame oma kliente elektri- ja nõrkvoolu valdkonnas.
  3. Usaldusväärsed – ma ütleme mida me teeme ja me teeme mida me ütleme
  4. Koostööle avatud – parim tulemus sünnib alati koostöös. Nii klientide kui partneritega.
  5. Hoolivad – me hoolime oma klientidest ja partneritest.
  6. Sõbralikud – me oleme sõbralikud kõigi vastu kellega me kokku puutume.

Meie klientideks on näiteks Eesti Raudtee, Eesti Energia, Merko Infra AS, Riigi Kinnisvara AS,  Siemens OY Eesti filiaal, Vilcon Ehitus OÜ  ja paljud teised.

 

Näiteks oleme ehitanud Ülemiste Liikulussõlme autotunneli video-, valve- ja automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi; Lõõtsa 4 büroohoone valve- ja läbipääsusüsteemi; erinevate elektrialajaamade valve- ja tulekahjusignalistasioonisüsteemid; J. Westholmi Gümnaasiumi videovalvesüsteemi. Oleme veendunud, et suudame pakkuda kvaliteetset elektri- ja nõrkvoolussüsteemide  ehituse projektijuhtimise ning projekteerimise teenust.

 

Qsys Eesti OÜ omab Politseiameti poolt väljastatud tegevusluba nr.925 valveseadmestiku projekteerimine, paigaldamine ja hooldamine ning registreeringuid nr. FEH000248 ja FPR000257 majandustegevuse registris automaatsete tulehäire süsteemide paigaldamiseks, hooldamiseks ja projekteerimiseks. Lisaks nõrkvoolutööde registreeringutele omab Qsys Eesti registreeringut nr. TEL001545 elektritööde teostamiseks ja elektripaigaldise projekteerimiseks.

Alates 13.09.2016 on Qsys Eesti OÜ’ le välja antud Bureau Veritas Certification poolt tunnistus nr. EST159416A , kinnitusega, et juhtimissüsteemi on kontrollitud ja leitud olevat vastavuses ISO 9001:2015 juhtimissüsteemi standardi nõuetega sertifitseerimisulatusega “ Nõrkvoolu- ja elektripaigaldiste projekteerimine, paigaldamine ja hooldus/Design, installation and maintenace of electrical and low voltage systems