Henkilöstö

Rauno Rahnik sähkö- ja heikkovirtajärjestelmien projektijohtaminen

Tel.     +372 610 1000 Mob.   +372 514 5426 Faks.  +372 675 5220 e-post. rauno@qsys.ee

Rauno Puhke sähkö- ja heikkovirtajärjestelmien projektijohtaminen

Tel.     +372 610 1000 Mob.   +372 526 2952 Faks.  +372 675 5220 e-post. rauno.puhke@qsys.ee

Kristjan Kulu sähkö- ja heikkovirtajärjestelmien myynti

Tel.     +372 610 1000 GSM. +372  50 34 802  e-post. kristjan@qsys.ee

Reio Viks - sähköasennuspalvelut

Tel.     +372 610 1000,  e-post. reio@qsys.ee

Roman Tšikalo sähköasennuspalvelut

Tel.     +372 610 1000,  e-post. roman@qsys.ee

Tarmo Kuusk huoltopalvelut johtaminen

Tel.     +372 610 1000 GSM. +372  510 9518 Faks.  +372 675 5220 e-post. tarmo@qsys.ee