Leping AleviKinnisvara OÜ-ga elektri- ja nõrkvoolupaigaldiste rajamiseks

Leping AleviKinnisvara OÜ-ga elektri- ja nõrkvoolupaigaldiste rajamiseksElektri- ja nõrkvoolupaigaldiste rajamine Tööstuse tn 99, Tallinn
29.07.2021

Qsys Eesti OÜ ja AleviKinnisvara OÜ sõlmisid lepingu elektri- ja nõrkvoolupaigaldiste rajamiseks uude korterelamusse, mis asub Tallinnas, Tööstuse tänav 99. 

Vastavalt projektile rajatakse kaabliteed ja kaabeldus, paigaldatakse üle 1100 erineva pistikupesa ning lüliti. Samuti ehitatakse välja andmesidevõrk ning seatakse üles rohkem kui 450 valgustit. Qsys Eesti OÜ tegevjuhi Kristjan Kulu sõnul on tegu nö võtmed kätte lahendusega. “ Rajame kõik elektri- ja nõrkvoolu paigaldised nullist,” sõnas Kristjan. Töödega alustati eelmisel nädalal ning planeeritav lõpp on oktoobris.

 

Elektri- ja nõrkvoolutööde projekteerimine ning projektijuhtimine

Qsys Eesti OÜ on alates 2008 aastast pakkunud erinevate elektri- ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimis- ning paigaldusteenust. Oleme projekteerinud erinevaid elektri- ja nõrkvoolusüsteeme nii eramutesse, alajaamadesse, tööstushoonetesse, büroohoonetesse kui muude kasutusotstarvetega hoonetesse.

 

Küsi personaalset pakkumist info@qsys.ee